"

Pozvánka na Pálavský krpál 2017 do Mikulova

27. 07. 2017 , aktualizace: 03. 08. 2017 Sdílej na Dragonboatsport.cz

Provedeme Vás tím nejkrásnějším koutem jižní Moravy

Další zastávka letošního ročníku Galaxy Stevens série se chystá v Mikulově v sobotu 5. srpna 2017. Bude to letošní druhá zastávka úspěšného cyklistické MTB série pro širokou veřejnost.

Závod odstartuje tradičně v krásném prostředí náměstí města Mikulov. Kratší trasa A (48 kilometrů) i trasa B (26 kilometrů) bude pokračovat z náměstí do Bavor a přes Pernou do archeologických dominant Horní a Dolní Věstonice, odkud se přes Pavlov a Kletnici závodníci vrátí zpět do Mikulova. 

Trasa je ze 70 procent vedena po lesních a polních cestách, zbývající procento vede po asfaltu.


Závodníci na trase A končí svůj závod po jednom kole v amfiteátru, závodníci na trase B pokračují ještě jedním kolem. Cíl obou tras bude umístěn v moderním, nově zrekonstruovaném amfiteátru nedaleko historického centra města, který je centrem veškerého dění závodu. 

V letním amfiteátru budou také připraveny závody pro děti, které mají startovné zcela zdarma :-) Pro každého startujícího je připraveno občerstvení na trase i po dojezdu, první tři v každé kategorii se mohou těšit na krásné ceny.

Partnerem Pálavského krpálu je Oční klinika Gemini, která je průkopníkem oční chirurgie a rozvíjí dále dlouholetou tradici zlínské, české a evropské oftalmologie. Klinika Gemini je partnerem významných společenských, kulturních a sportovních událostí. Na Pálavském krpálu budete moci přímo v amfiteátru naštívit Gemini stánek a pomocí přesného měření zraku zjistit, jak jsou na tom vaše oči s kvalitou vidění.

Atraktivita Pálavského krpálu je nejen odměnou za práci pořadatelů, ale určitě také nádherným prostředím Mikulova.

Propozice a přihlášky k závodu najdete ZDE


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI